
Lice bez maske
5.0Prosecna ocena je 5.0 od 5
Za vreme korišćenja bilo koje stranice na našem web-sajtu, kompanija Laguna d.o.o. može da sačuva određene informacije na korisnikov uređaj putem "kolačića" (engleski "cookies"). Više o kolačićima
Pedagog, profesor i sertifikovani međunarodni senior edukator, Učitelj porodičnog rasporeda (poretka ljubavi), u svetu poznatiji kao LJUBAV ili HODAJUĆE SRCE.
Rođen je 1962. godine, diplomirao u Beogradu, a u Nemačkoj je pohađao postdiplomske studije, gde duže od 10 godina radi kao rukovodilac u prestižnoj Audijevoj akademiji za obuku visokog menadžmenta.
Porodičnim rasporedom bavi se od 1996, prošavši višegodišnju obuku kod rodonačelnika metode Berta Helingera, Ditriha Veta, dr Raušera i dr. Na misiji širenja ljubavi i mira širom sveta (Nemačka, Austrija, Italija, Holandija, Slovenija, Hrvatska, Bosna i Hercegovina, Srbija, Crna Gora, Makedonija, Bugarska, Ukrajina, Rusija, Kanada, Amerika) svojim publikacijama, predavanjima, radionicama, seminarima i edukacijom Vlado pruža brižljivu pomoć i neophodnu podršku kroz tematske konstelacijske radove na putu ličnog i profesionalnog rasta i razvoja, u kojima je do sada učestvovalo više od 37.000 ljudi.
Jedan od najpoznatijih doprinosa razvoju ove čarobne metode dao je uvođenjem paralelnih konstelacija, što znači da više klijenata istovremeno postavlja konstelaciju, usled čega višestrukom sinergijom dolazi do posebnog energetskog benefita po samog klijenta, učesnike i sve prisutne. Jedan od elemenata koji Vlado koristi je i šamanski doboš, čime je krunisao jedinstvenost svog energetskog rada.
Kreirao je i unikatni program vođenih meditacija, uz muziku koja je komponovana specijalno za njegov energetski rad.
Vlado je srećno oženjen, otac osmoro dece.
U knjizi Kultura konflikta Ilić jasno ukazuje kako da blagovremeno prevaziđemo svoje slabosti učeći iz konflikata koji su sastavni deo našeg života, čiji se pravi uzrok ali i skriveno rešenje nalaze duboko u nama.
Nova izdanja Laguninih autora
Nova izdanja domaćih autora
Knjiga nedelje – „Lice bez maske“
Mnogo je jednostavnije biti „lice bez maske“
Promocija knjige „Lice bez maske“ Vlade Ilića 15. novembra u knjižari Delfi SKC
Vladika Grigorije i brojni drugi autori u utorak na štandu Lagune
„Lice bez maske“ – razgovor između Maje S. Bašić i Vlade Ilića
Dani publicistike u svim Laguninim i Delfi knjižarama tokom Sajamskih dana
Nova izdanja knjiga domaćih autora
Nova izdanja Laguninih knjiga
Veliko interesovanje za knjige domaćih autora
Vlado Ilić predstavio „Kulturu konflikta“ u Kragujevcu
Promocija knjige „Kultura konflikta“ u Podgorici
Vlado Ilić i promocija knjige „Kultura konflikta“ u Kragujevcu
Održana promocija knjige „Kultura konflikta“ Vlade Ilića u Novom Sadu
Promocija knjige „Kultura konflikta“ Vlade Ilića u Novom Sadu
Održana promocija knjige „Kultura konflikta“ Vlade Ilića
Beogradska promocija knjige „Kultura konflikta“ Vlade Ilića
50 % popusta na ulaznice za Kongres mira
Copyright © Laguna d.o.o. Starine Novaka 23, Beograd • Matični broj: 17414844
•Powered byoozmi.com



